AGORA ROYAL HOTEL DÜNYA'YA HİTAP EDİYOR

AGORA ROYAL HOTEL DÜNYA'YA HİTAP EDİYOR

Esenyurt otel hizmetleri dünyaya hitap ediyor. Nasıl mı? Globalleşen dünyada küreselleşmenin etkisiyle şirketler artık her şehirde şube açmaktadır. Şüphesiz ki dünya ticaretinin kalbinin attığı en büyük şehir İstanbul. Haliyle ticaretin kalbi burada atınca insan sirkülasyonu da çok fazla olmaktadır. Fuarlar, toplantılar, anlaşmalar, vs gibi nedenlerle insanlar İstanbul’a akın etmektedir. Günü birlik insan akışı fazla olunca da haliyle “kalacak yer” problemi doğuyor. İşverenler çok önemsemese de personeller için kalınacak yer büyük önem arz ediyor. Bir otelde kalmak ne kadar sorun olabilir ki?

Dünyada günden güne artan ticaret ve iş hacmi şirketlerin ülkeler arası ve şehirler arası iş görüşmelerini arttırmaktadır. İş adamları ve personelleri gerek iş toplantıları, fuarlar veya yeni ürün tanıtımları nedeniyle sürekli bir iş seyahati halindedirler. Bu seyahatlerin merkezi de çoğunlukla İstanbul oluyor. 18 milyon yerli nüfusu olan İstanbul milyonlarca turist ve iş adamını ağırlıyor. Durum böyle olunca günlük veya birkaç gün  kalmak için oteller tercih ediliyor.  

Esenyurt'da insan yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda örnek bir konaklama tesisi olan Agora Royal Hotel, Esenyurt Otel firmalarının başını çekmekte, aynı zamanda temizliğiyle, ulaşım rahatlığıyla bir numara. Hem İstanbul merkezinde hem de Beylikdüzü, Esenyurt gibi ilçelerde konaklama yapmak isteyenler için ideal bir hizmet sunuyor. Agora Royal Hotel, uygun konaklama fiyatlarıyla da ön plana çıkıyor.

Agora Royal Hotel; Esenyurt'taki tüm konaklama beklentilerinizi en üst seviyede karşılamaktadır.