Agora Royal Hotel

Agora Royal Hotel

İstanbul Esenyurt'da yeni açılan tesisimiz Agora Royal Hotel konaklama sektörüne yeni bir hizmet ve kalite anlayışı getirmiştir. Bölgede çok sayıda konaklama hizmeti veren tesis sayısı olmasına rağmen kısa sürede siz değerli misafirlerimizin bizi tercih etmesi doğru yolda olduğumuzu göstermiştir. Profesyonel yönetim kadromuz , deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile her zaman siz değerli misafirlerimizi memnun etmek için durmadan dinlenmeden hep daha fazlasını sunabilmek için çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Esenyurt otel ihtiyaçlarınızda hiç tereddüt etmeden tesisimizi arayabilir gönül rahatlığı ile konaklayabilirsiniz. Beş yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiş Agora Royal Hotel misafirlerimizin en konforlu şekilde konaklama yapabilmeleri için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Agora Royal Hotel konum olarak çok merkezi bir noktada olup tüm ana yollardan kolaylıkla ulaşım imkanına sahiptir.

Tüm odalarımız full eşyalı olup bütün ürünler birinci kalitedir. Tesisimizin tamamında merkezi sistem ısıtma ve soğutma , Wifi, açık otopark mevcuttur. Tesisimizin tüm odalarında misafirlerimizin ilk geceki konaklamalarında ikram tepsisi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tekstil, banyo ve kişisel bakım ürünleri birinci kalite ve son derece hijyenik güvenle kullanabilirsiniz.