Agora Royal Dezenfeksiyon Ve Çözüm

Agora Royal Dezenfeksiyon Ve Çözüm

 

Bulundukları şehirden farklı nedenlerle ayrılan insanlar geçici olarak konaklama ihtiyacı duyarlar. Bu ihtiyaca yönelik ferah bir konaklama imkanı veren Agora Royal Hotel Esenyurt'ta hizmet veriyor. Ekonomik anlamda uygunluğu ve pırıl pırıl mekanları ile tercih sebebi olan Agora Royal Hotel son dönemlerde dünyayı etkisi altına alan korona virüsü ile etkin bir mücadele veriyor. Bu kapsamda her türlü önlemi titizlikle alarak misafirlerinin huzur içinde konaklaması için detaylı dezenfeksiyon uygulamaları yapıyor. 

KORONA VİRÜSÜNE KARŞI ALINAN ÖNLEMLER

Gribe benzer bir görüntü çizen ancak ileri sahalarda hastada ciddi hasarlar bırakan korona virüsü mücadelesi kapsamında güvenli konaklama adına alınan önlemler şu şekildedir;

  • Konaklayanların kayıtları tedbir amaçlı düzenli olarak tutulacak.
  • Konaklama Kayıt Formunda kişinin adı, soyadı, adresi, iletişim ve pasaport bilgileri, son 14 gün içinde hangi ülkelerde bulunduğu ve konaklamaya başlamasıyla birlikte ülke içinde yapacağı serenatların planı yer alacak.
  • Konaklama alanındaki tüm odalar ve kapalı alanlar kapı ve pencereler açılarak rutin bir şekilde dezenfekte edilecek ve sonrasında ortam en az 1 saat havalandırılacak.
  • Temizliği yapacak ekibin temizlik öncesi ellerini yıkanması ve sonrasında dezenfekte işlemini eldiven takarak yapması sağlanacak.
  • Dezenfekte işlemi oda oda yapılacak ve her odanın temizliği için eller tekrardan yıkanıp yeni bir eldiven takarak dezenfekte işlemine devam edilmesi sağlanacak.
  • Telefon ahizesi, kumandalar, düğmeli alanlar, kapı kolları gibi sık temas edilen noktalar ile tuvalet temizliğine büyük özen gösterilecek.
  • Odalardaki tekstil ürünlerinin yıkanması için silkelemeden katlama işlemi uygulanacak ve bir bohçaya alınarak toplama işlemi sağlanacak.
  • Çarşaf, havlu gibi malzemeler 60 ile 90 derecede çamaşır makinelerinde yıkanacak.
  • Konaklayacak kişilerin valiz gibi kişisel eşyalarına dokunan personel işi biter bitmez ellerini sabunlayacak.

Tüm bu tedbirlerle birlikte konaklayanların içinde koronavirüs belirtilerinden olan ateş, öksürük, solunum zorluğu yaşayan bir kişinin tespit edilmesi halinde bu kişiye maske takılarak en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirilecek. Bu kişinin odası 24 saat süreyle havalandırılması sağlanarak kullanıma kapatılacak.

AGORA ROYAL HOTEL İLE KORONA VİRÜSÜNE KARŞI GÜVENLİ KONAKLAMA

İstanbul Esenyurt'ta dört dörtlük konaklama imkanı veren Agora Royal Hotel, Korona Virüs hastalığına karşı aldığı önlemlerle güvenli konaklama olanağı sunarak misafirlerinden büyük takdir topluyor. İnsan sağlığı için gerekli olan hijyen kurallarından asla ödün vermeyerek bu işi ne denli profesyonel yaptığını bir kez daha ortaya koyan Agora Royal Hotel'de huzur içinde konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

TÜM OLANAKLARDAN GÜVENLE YARARLANMANIN ADRESİ AGORA ROYAL HOTEL

Hem lüks hem de ekonomik konaklama imkanı veren Agora Royal Hotel'in Korona Virüse karşı verdiği özenli mücadele sayesinde konaklama olanaklarından güvenle yararlanabilirsiniz. Tümüyle temizlenmiş ve her köşesi dezenfekte edilmiş odalarda kahvenizi gönül rahatlığıyla yudumlayabilirsiniz. Uydu sistemi sayesinde televizyonda dilediğiniz kanalı seçebilir dünyada olup biten gelişmeleri takip edebilir ya da film izleyebilirsiniz. Kesintisiz sıcak su, hijyenik havlu ve çarşaflar siz gelmeden önce hazırlayarak ferah bir ortam sunan Agora Royal Hotel mekanlarında içiniz rahat olsun.